Kontakt

Kontakt

Upřímně, každý člověk určitým způsobem porušuje zákony zdravého životního stylu. Někdo alkoholem, kouření, stravou a někdo destruktivními myšlenky. Nikdo není výjimkou. A je to naprosto normální a v pořádku, jsme jen lidé. A protože vždy někde tělu něco vezmeme, svým jednáním oslabíme nějakou část, tak právě proto je nutné mu to i vrátit. A vědět jak.

Máte to jako s půdou, nemohu donekonečna jen sázet. Musím i hnojit. To co vezmou, musím vrátit. A pokud souhlasíte s touto rovnicí, pak je čas začít výživovat, protože jsme doposud vzali příliš a vědí to zejména ti, kteří znají symptomy svých činů.

Nikdy není pozdě. Znalosti jsou přesně to, co pro náš růst potřebujeme. A pokud se to jednou naučíme, víme přesně co dělat. Nejsme ztraceni. Máme řešení. A ty jsou dostupná vždy. Naším jediným úkolem je naučit se je používat. Jsme tu pro vás teď hned, nebo kdykoliv budete na studium připraveni. Rádi vás budeme cestou vzdělávání doprovázet. 

jaskovaJana Jašková

Jana Jašková je autorem projektu online vzdělávací platformy kurzy-léčení. Dlouhodobě se věnuje různým oblastem alternativní medicíny z pohledu vzdělávání a lektorské činnosti. Je držitelkou množství mezinárodních certifikátů a ocenění z čehož nejvýznamnějším dokumentem deklarujícím její vzdělání a cit pro celostní medicínu získala dizertační prací "Vytvoření vzdělávacích programů v oborech naturopatie se zaměřením na iridologii, fytoterapii a Bachovu květovou terapii" za co byla oceněna prestižním titulem Doctor of Naturopahty.  Více na www.kurzy-liecenia.sk


zuzka_vesela

Zuzka Veselá 

Zuzana Veselá je certifikovaná fytoterapeutka, která hledá výzvy a ráda hledá řešení. Její touha po přírodě ji přivedla i k přirodnímu léčení nejen těla, ale i duše. To se stalo přirozenou součástí jejího života. Vystudovala reflexní terapii u Petra Vlčka a Bachovy esence u Jany Jaškové. A díky několikaleté spolupráci s Janou Jaškovou se stala výkonnou ředitelkou portálu kurzy-leceni.cz. V životě se snaží najít řešení na mnohá trápení a čerpá ze svých znalostí přírodního léčení. Ráda vás provede fytoterapií, reflexologií a Bachovými esencemi.

 

novakova

Miri Nováková

Miroslava Nováková je certifikovaná aromaterapeutka s letitou praxí. Vystudovala vyšší odbornou školu obor farmaceutický asistent a dál se věnovala rozšíření své praxe v alternativních oborech jako fytoterapie a psychosomatika. Poté, co objevila kouzlo aromaterapie, které se věnovala samostudiem, hledala jak se v tomto oboru rozvíjet. A právě kurz Jany Jaškové jí otevřel dveře dál do souvislostí a hlubšímu pochopení. Aromaterapii používá v každodenní praxi doma i u svých klientů. Věnuje se nejen aromaterapii, ale i masážím, je lektorkou jógy a tance a více si můžete přečíst na jejím webu: www.mirinovakova.cz.


Kontakt:

Zuzana Veselá
výkonná ředitelka portálu kurzy-leceni.cz
lektor@kurzy-leceni.cz

 

Jana Jašková
provozovatel
Ing. Jana Jašková – eLearning Academy
Svätoplukova 12, 821 08 Bratislava;
lektor@elearningacademy.sk
Tel: +421 902 391 311
IČO: 46099395
DIČ: 1083351775