Kontakt


Reference

Bachova terapie

Během kurzu květové terapie jsem se jen utvrdila v tom, že pocity jsou důležité a není jedno, jak se cítíme. Vše, co je v nás, potřebuje vyjít na světlo, aby správně fungovalo energetické proudění živící náš organismus. Bez vaší stránky bych ani nevěděla, že takový druh terapie existuje. Proto jsem ráda, že ho máte v nabídce, neboť Květová Terapie si zaslouží mnohem větší pozornost. Proces určování esencí vyžaduje ponoření se do svého nitra, díky čemuž se člověk začne poznávat, dokáže identifikovat své bloky a cítit se postupně o něco lehčí. Charakteristiky esencí jsou skvělým vodítkem v procesu sebepoznání. Děkuji za tuto příležitost pochopit lépe sebe i druhé. - Jana P.

Tento kurz je skvělý, dostal jsem mnoho informací, které určitě využiji ve své další práci z Bachových esencemi, jsem vděčný za tento kurz. - Martin K.

Jsem spokojená. Moc hezké vaše odezvy na email. Informací rozhodně dost. Zaskočil mně závěrečný test "na čas", nemám ráda pocit časového tlaku. – Radmila O.

S kurzem květové terapie jsem velmi spokojená, s paní lektorkou byla komunikace velmi příjemná vždy pochválila, poradila. Květové esence jsou úžasné. - Gabriela H.

Líbil se mi kurz květové terapie. I když upřednostňuji kurzy zážitkovou a osobní formou, velmi se mi líbily zejména praktická cvičení, opravdu jsem se tomu věnovala. Líbila se mi i zpětná vazba od lektora. - Gabriela V.

Jsem velmi spokojená s kurzem, sice na začátku jsem měla pochybnosti, ale po otevření první lekce se všechny rozplynuly, byla jsem mile překvapená kvalitně a srozumitelně vypracovanými lekcemi. Bachova terapie je náročná hlavně na zapamatování si charakteristik všech 38 esencí, velkou pomocí jsou ale praktické cvičení v druhé polovině kurzu. Pozitivně hodnotím i náročnost kvízů a individuální přístup lektorky. Srdečně děkuji za rozšíření mých vědomostí, za vaše rychlé a pozitivní hodnocení kvízů, milé a povzbuzující slova. Nyní se soustředím na získání zkušeností a věřím, že je v budoucnu využiji i v praxi. Po chvilce oddechu se těším na další spolupráci s vámi. Vaši online akademii každému doporučuji a přeji hodně spokojených klientů: -) - Ľubica Ch.

Kurz je vynikající, po všech stránkách, hodně mi dal, konečně jsem pochopila základní myšlenky jednotlivých esencí a jejich využití v praxi, děkuji velmi pěkně. Daniela D.

Fytoterapie

Kurz se mi velmi líbil, lekce jsou napsány srozumitelně, četla je i moje dcera, kterou téma fytoterapie také velmi zaujalo. V mnoha lekcích mi mnoho věcí vysvětlila i ona :) je studentkou gymnázia já jsem studovala úplně jiný směr ... Líbila se mi i forma studia, je to poprvé co jsem zkusila e-learning kurz no mám v plánu pokračovat ve studiu s vámi i dále :) samozřejmě, pokud se mi závěrečný test vydaří :) Zatím se však stavím k věcem pozitivně a věřím, že se zanedlouho "setkáme" i v kurzu fytoterapie II. Děkuji osudu, že jsem mohla studovat u Vás. Přeji hodně spokojených studentů a mnoho mnoho úspěchů :) - Miriam V.

Hodně jsem se naučila, proto jsem vděčná, nesmírně vděčná. Kurz je zpracován perfektně, srozumitelnou řečí, pro ty, co ukončili první stupeň fytoterapie nebude žádný problém. Jsem ráda, že jsem se na to dala, i když mám omezeného množství času, protože mi dal hodně, mnoho znalostí, které určitě využiji nejen ve svůj prospěch, ale určitě i u jiných. Děkuji - Valérie P.

Kurz fytoterapie mi dal osobně hodně, rozšířil mi obzory a poznatky. Už to nejsou jen čaje, ale už v tom vidím smysl. - Michaela K.

Kurz je výborný, rozšířil můj obzor. Nepatřím mezi laiky, proto neumím posoudit, zda není těžké pochopit některé fyziologické a patofyziologické procesy pro lidi, kteří nemají "biobackround". Ale vlastně takoví asi po kurzu fytoterapie nesahají :-) těším se, že jsem se na to dala a hodnotím kurz pozitivně a budu ho doporučovat. -Bronislava F.

Já jsem velmi spokojená, bořím se, studuji, ale mě to velmi baví a věřím, že ze mě bude dobrá fytoterapeutka. S úrovní kurzu a materiálů jsem velmi spokojená. Doufám, že udělám závěrečnou zkoušku. Děkuji - Lucie P.

Váš kurz fytoterapie je unikátní a zároveň výborná možnost studovat toto prastaré krásné povolání léčitele. V dnešní době často zapomínáme na to, co je v životě důležité a o tomto tématu by se dalo psát velmi dlouho. Ale to že Váš kurz existuje a to, že jsou lidé, kteří obětují svůj čas a energii na to, aby se tuto krásnou vědu naučili mě naplňuje pozitivitou. Jsem velmi šťastná, že jsem se na to dala i když jsem měla výborné domácí učitele ve formě prarodičů, tady jsem se toho hodně nového dozvěděla a hodně nastudovala. Děkuji za příležitost být součástí vaší práce a samotného kurzu a těším se na další.- Fatima J.

Jsem ráda, že jsem tento kurz absolvovala, konečně správná fytoterapie, líznutá homeopatií, jinak léčba ani nemá smysl. - Eva S.

E-kurz fytoterapie je výborně zpracován a přehledný. Těšila jsem se na každou další lekci. Mám však obavu z nemožnosti opravit závěrečný test, který bude nyní následovat. - Martina K.

Prostřednictvím kurzu jsem se dozvěděla o způsobu použití, pro mě, předtím nevyužívaných bylin jako malinové listy a také jsem nabyla nové poznatky jako například důležitost lékořice pro nadledvinky či kajenského pepře na urychlování účinnosti bylinných směsí. - Kateřina O.

Do kurzu fytoterapie jsem vstupovala s tím, že se lépe vyznám v používání bylinek. Dostala jsem však mnohem víc než jsem si představovala. Tento kurz mi pomohl porozumět mému tělu, jednotlivým procesům a posunul mě v životě dál. Díky němu jsem změnila svůj pohled na můj životní styl ve snaze budovat zdravé tělo a zdravou mysl. - Daniela K.

Jsem nesmírně ráda, že jsem mohla absolvovat tento kurz. S bylinkami jsem pracovala, ale tady jsem se dozvěděla souvislosti, které jsou velmi důležité při aplikaci bylin, vše to, co jsem už o bylinkách věděla, mi tento kurz dal do logického celku. Děkuji i za doplňující komentáře lektorky. - Gabriela M.

Aromaterapie

Dlouho jsem se odhodlávala na tento kurz, vždy mi do toho něco přišlo. Nakonec jsem se na to dala, a věru Neban. informace, které jsem získala mají pro mě velkou váhu, hlavně z důvodu, že se většinou léčíme doma. Naučila jsem se jaké oleje mám použít, jak je zkombinovat, ale hlavně proč. co oleje obsahují a kdy jsou bezpečné a kdy ne. Tento kurz byl jiný i v tom, že jsem pracovala na praktických příkladech, což je úplně něco jiného, než si něco stáhnete a přečtete. tu jsem byla nucena s informacemi pracovat a až potom jsem se mohla posunout. Děkuji za skvělé rady a informace a těším se na další kurz, který mám v plánu:) - Alice P. 

Vůně olejíčků mi učarovaly už před nějakým časem, ale díky Vašemu kurzu jsem se dozvěděla, že za "aromaterapií" se skrývá mnohem více. Jsem velmi ráda, že jsem na Vás natrefila. Na začátku jsem nevěděla co čekat - je to můj první online kurz. (: Myslela jsem, že při testech budu vybírat z možností a, b, ca že to bude jednoduché; takže při prvním kvízu jsem byla docela nervózní, ale když se podívám zpětně, líbí se mi jak to máte vymyšlené, musela jsem zapojit všechny své mozkové buňky (: Potěšilo mě, když jsem viděla, že moje odpovědi opravdu někdo četl, a hodnocení mě nakopli, abych se snažila ještě více (: Hodně jsem se díky Vám naučila a určitě jste mi pomohli do budoucna, jak pracovat s jednotlivými klienty a jak pro ně volit vhodné směsi. Děkuji velmi krásné, jsem spokojená (: - Juliana J.

Za kurz aromaterapie jsem velmi vděčný :) I když oleje pouzivam uz delsí dobu, az kurz mi dal opravdu dobře teoretické základy a spolu s příklady z praxe jsem si mohla ověřit, ake ma aromaterapie skvěle účinky. Aromaterapie není všelék, ale je skvělou podpůrnou léčbou, která využívá denně v péči o zdraví svých blízkých a možná po tomto kurzu a nabytí více skusenosti skusim šířit své pozitivně skusenosti i mimo domov mezi svých známých :) Kurz byl jasně strukturovany a přehledný, pacilo se mi, že byl srozumitelný. Musim přiznat, že místy mi připadal náročný, ale to je v pořádku, aspoň mě to posunulo vpřed. Vlastně i struska lituji, že už konci, tak možná časem zvážit i Aromaterapii II :) Také bych chtěla poděkovat Janke, ktera ochotně a promptně odpověděla na mé otazky :) Dakujem! - Petra M.

Kurz Aromaterapie se mi velmi líbil. Naučil mě holistického přístupu ke zdraví člověka. Nyní už vím, že tělo člověka je schopné samouzdravenia, v případě pokud su mu poskytnuté dobře podmínky. A rovněž jsem si uvědomila ake prostředky nam priroda poskytnuty pro nase zdraví. - Lucie L.

Kurz Aromaterapie mě velmi mile překvapil :) Skutečně mě obohatil a mnozství cennych poznatků, které jsem se nedočetla v žádné knížce, zvláště přínos bylo pro mna chemické složení olejů a jejich správná kombinace při míchání, protože na jedné straně je jednoduche pridat nekolik kapek oleje do směsi, ale na druhé straně je důležité znát jejich složení plus terapeutické účinky a tak spravne nakombinovat vhodny poměr a olej. Rovanko se mi počítá přehlednost kurzu, dostala jsem se k množství informací, se kterými dokážu přehledně a jednoduše pracovat. Také test a kviz na konci každé lekce byl pro mě velmi přínosný, protože jsem v něm aplikovala nabyté vědomosti do praxe. Dakujem! Xi P.S .: do budoucna přemýšlet nad fytoterapií nebo tiez color terapií ... - Miroslava D.

Kurz aromaterapie mi ukázal zázračný svět esenciálních olejů. Netušila jsem jaké všestranné jsou možnosti jejich využití. Momentálně stále více zapojuji oleje do svého života a životů své blízké. Stále se mám co učit, ale věřím, že brzy dobudu jistotu a budu díky tomuto kurzu prospěšná i mnoha dalším lidem. Těším se, až se dám na pokračování studia ... Konkrétně mě prozatím láká kurz Aromaterapie pro duši, který navazuje na to, co jsem se naučila do dnešního dne. Děkuji zlaté trpělivé lektorce paní Janke, která mě povzbuzovala na cestě za moudrostí. :-) - Adriana M.

Přiznám se na začátku jsem si myslela, že kurz bude veden pouze v teoretické rovině s nutností memorování. Milo mě překvapilo, že jsem se naučila prakticky využívat nabyté poznatky. Získala jsem odpovědi na některé otázky týkající se i mého zdraví a začala jsem aplikovat i v praxi (na sobě) tyto znalosti. Jsem vděčná za tento kurz a ve stručnosti bych ho ohodnotila asi tak, že byl pro mě přínosem. - Lydie M.

Opat velmi lidské a prijemne zpracování kurzu, kde je jednoduche laťku pochopit. Oceňuje případové studie, kde se clovek muze 'najit'. - Lucie H. 

Aromaterapie pro duši

Aromaterapie pro duši je kurz s velkým potenciálem, pokud to člověk, který si ho objedná myslí vážně. Je spojením reálného světa s duchovním světem. Člověk dostane vysvětlení přes fyzickou stránku (anatomii) jak funguje náš emocionální svět, který Vás umí vnést do pochopení Vašeho bytí vašeho JA. Zejména seznámení se s oleji přes příběhy je skvělé, protože vyřadí naši mysl a zacílí přesně tam, kde mají. Cvičení mě mile překvapily, protože jsou skvělým nástrojem k sebepoznání a pomoci sobě samému. Já bych ho doporučila jako první kurz mezi všemi, neboť je cestou pomoci k sobě samému. A pouze pokud známe sebe, víme si pomoci - pak víme pomoci i jiným. A ne naopak. Děkuji - Magda L. 

Kurzem jsem procházela s radostí. Prvotní informace z prvních třech lekcí byly pro mě zásadní, abych konečně pochopila účinek esenciálních olejů na fyzické tělo a potažmo na psychiku. Informace o jednotlivých olejích jsou pro mě úplně nové. Nově podané a jsem vděčná, že jsem kurz mohla dělat. Různé techniky, které nám zde nabízíte jsou krásné a také úplně nové. A já moc děkuji za tu příležitost. – Miroslava N.

Kurz Aromaterapiapre duši mě obohatil novými pohledy hlavně přes metaforické příběhy, které jsem dosud v souvislosti s esencemi neznala. Vyhovovalo mi, že jsem nemusela být v časové tísni a mohla jsem bez stresu přistupovat ke studiu. Určitě budu doporučovat. - Jana P.

Výborně sestaven kurz. Každá lekce byla srozumitelná a byla mi velkým přínosem. Tento kurz jakoby pracoval se mnou na třech úrovních, na fyzické, emocionální i duchovní. Po fyzické stránce jsem pochopila, jak funguje čich a jak je propojen s limbického částí mozku a s našim hormonálním a autonomním nerovnou systémem. Po emocionální stránce jsem se dozvěděla o nádherných účinkem esenciálních olejů, naučila jsem se, jak si dělat různé rituály a i když jsem už znala mnoho způsobů aplikace esenciálních olejů, tak tu jsem je poznala tak mnoho různých, že jsem je měla vždy radost a chuť vyzkoušet. A po duchovní stránce to byly právě meditace a jiné cvičení, které mě posouvali vpřed. Jsem velmi vděčná za tento kurz, byl mi velkým přínosem a odnáším si z něj mnoho cenných informací a to hlavní, že jsem opět trošku víc poznala samu sebe. - Patrície B.

Je skvělý, umožnil mi najít cestu, jak si mám vytvořit spojení mezi olej! A jeho pochopením. Vzal jsem si příklad z vašich metaforických příběhů a změnil jsem si je na své vlastní pokud názvem jsem přidal své názory tento postup vím využít již nyní iv jiných oblastich učení je to velmi názorné a jsem rád, že jsem mohl kurz absolvovat tehdy, když jsem měl čas a pohodu Děkuji, chci u vás pokračovat iv dalších kurzech. Škoda, že nemáte i akutní homeopatii a biominerály a automatickou kresbu Ať se Vám daří - Dominik H.

Reflexní terapie

Kurz se mi líbil, zejmena způsob jak prostřednictvím otazok byl clovek donucen pospojovat si jednotlivé souvislosti a začít přemýšlet jiným způsobem. - Beata P.

S kurzem reflexní terapie jsem velmi spokojená. Zajímalo mě jak funguje čínský pentagram v praxi a tento kurz mi to jasně vysvětlil. Toto studium mě posunulo dopředu. Rovněž si velmi cením detailní vyhodnocení kvizů p. Janko. Děkuji. - Simona Š.

Kurz reflexní terapie hodnotím velmi pozitivně, jsem mile překvapená přístupem paní lektorky, ktera mi vzdy s citem a respektem vysvětlila moje prip chyby a pak se díky takovému přístupu stane dalsi studium motivační a povzbuzující. Naučila jsem se opravdu velmi vela, zákonitosti čínského pentagramu byly náročné a správným vedením jsem pochopila jejich logiku a nezbytnost. Věřím, že díky nabytých vědomostí se i nadále budu posouvat vpřed na své cestě holistického přístupu ke zdraví .... dakujem - Darina Š.

Kurz reflexní terapie mě hodně naučil a vždy jsem chtěla nějakým způsobem pomáhat lidem a chtěla jsem vědět kde jsou ty body na nohách kam patří určité orgány proto jsem se na to dala. Je to zajímavý kurz protože jsem i zastáncem alternativní medicíny. - Marie K.

Váš kurz je velmi dobrý, ne-li najlepší.viem, že budu potřebovat ještě hodně času na osvojení si všeho, co jste mě tu naučili.ste vstřícní, milí, příjemně se mi s vámi učilo.a ať to dopadne jak chce, naučila jsem se zde velmi veľa.ďakujem pěkně za všechno. - Anna M.

Jsem velmi mile překvapena úrovní kurzu reflexní terapie.Je náročný ale důkladně vypracovaný, což je ve prospěch každého zájemce. Jdete do hloubky znalostní ale i lidské, co se mi líbí asi nejvíce. Také přístup lektorky je velmi milý a zároveň důkladný. Děkuji. - Jana B.

Iridologie

Tento kurz se mi velmi zalíbil. I když si uvědomuji, že ještě budu muset prozkoumat velké množství duhovek, abych se úplně ponořila do tajů této metody diagnostiky. Už se těším na nějaký další kurz, který bude stejně zajímavý a přinese mi kopu užitečných informací. - Andrea M.

Kurz iridologie mě mile překvapil a hodně jsem se díky němu naučila. Lekce jsou pěkně zpracované, přehledné, srozumitelné a podrobný kvíz na konci každé lekci spolu s testem dostatečně ověřili mé znalosti. Chtěla bych se také velmi pěkně poděkovat mé lektorce Janke za její cenné rady :). - Ivana Š.

Úplně super! Velmi se mi líbil a lektorka Janka mi ochotně odpověděla na obrovské množství mých otázek. Děkuji. - Jana R.

Kurz iridologie byl fantastický, náročný, podrobný. Ani na vysoké škole a atestaci jsem s takovou chutí nepracoval, neboť jsem viděl a cítil, že se učím PRAVDU, na rozdíl od převážné většiny blbostí na vysoké škole. Je výborně připraven, velmi jsem se hodně naučil, zjistil jsem, kde mám své slabiny, co mi třeba posílit a také mohu pomáhat i druhým s jejich problémy, jen však opatrně a citlivě. Za možnost zúčastnit se kurzu Janke děkuji pěkně, i za to, že mi ho prodloužila. - Mário K.

S kurzem jsem byl spokojen. Zpracování lekci jejich postupná náročnost, obsáhlý popis jednotlivých části nabízel informace a znalostí v dostatečném množství na pochopení práce při diagnostice duhovky. Děkuji za spolupráci. - Pavel Š.

Nikdy by mě ani nenapadlo co všechno se dá vyčíst z očí. Toto co jsem se naučila za pololetí, nedokáže vyvěštit ani nejlepší bulharská věštkyně :-). Neskutečné množství nových informací, které se mi prolínají hlavou a spojují dohromady, vše se vším souvisí, a proto je důležité posuzovat člověka jako celek. Velká pokora před lektorkou, která tuto oblast iridologie dokonale ovládá a velký dík za hodnotný kurz, cena kurzu je naprostou maličkostí ve srovnání s tím, co mi kurz dal. Posunul mě o minimálně sto kroků vpřed a jsem vděčná, že mě moje životní cestičky navedli právě na vaši stránku, kde jsem právě absolvovala třetí kurz a samozřejmě ne poslední :-) - Valerie P.

Color terapie

Naučila jsem se mnoho nového a vhodně to doplňuje jiné metody, které jsem absolvovala a běžně používam.Informácie mi dávají smysl. Mám možnost nabídnout klientům širší škálu- s každým rezonuje něco jiného. V rámci kurzu jsem se hodně učila, což u jiných kurzech nebylo až tak běžné. Testové otázky v pár případech byly vystavěny tak, že jsem si nebyla úplně jistá odpovědí, protože v studijních materálu to nebylo přesně tak definovány-tak jsem odpověděla spíše intuitivně. Jsem ráda, že jste mi v rámci svých možností odpověděli na mé dodatečné otázky, se kterými jsem si sama nevěděla poradit. Děkuji Vám. - Alena T.

Děkuji za možnost projít tímto kurzem a obohatit své vědomí o nové poznatky, které si budu moci prohlubovat během mé praxe. Kurz byl pro mě obohacující. Děkuji - Ivana S.

Můj názor na kurz Color terapie je jednoznačný a to, že jsem vděčná za všechny poznatky, které jsem přes Vás obdrzela. Vím, že tato forma léčení, jako jiné terapie tohoto druhu jsou pro lidstvo velmi důležité a jejich uplatnění v blízké budoucnosti je jednoznačné.Sme v době vývoje a poznatky, které na vašich kurzech nabízíte jsou úžasným nástrojem. Děkuji - Kateřina N.

Několik let jsem uvažovala, že zkusím nějaký online kurz. Ale byla jsem skeptická. "Co se mohu naučit? Co když mi dají nějakou ofocené knihu, kterou si vím najít na netu?". No, přišel čas, když jsem to zkusila. Večer jsem dostala přístup k 1. lekci a já celá nabudí jsem ji otevřela a moje nejhorší obavy se potvrdily .... Já jsem to věděla !! Nic tam nebylo, co jsem už předtím nevěděla. Za toto jsem dala peníze? Do rána jsem "vychladla" a přes den začala konečně používat rozum. A začal se vnitřní monolog: "Je to úvod, hlásí se tam i tací, kteří začínají ..." Večer jsem lekci opět otevřela a najednou jsem tam našla mnoho zajímavostí, které jsem neznala (určitě je tam přes noc doplnili, neboť den před tím tam URČITĚ nebyly :)))) a tak jsem si dovolila odložit předsudky a očekávání. A otevřel se mi úžasný kurz s lektorkou, která mě neustále povzbuzovala a mě to těšilo a motivovalo. Mnoho informací jsem znala, ale nedala bych si je do souvislostí, hodně - hodně jsem se naučila, ať už o barvách, ale hlavně o sobě. Dozvěděla jsem se množství informací (iz nudné fyziky :)), jak pomoci jiným, sobě, jak změnit určitý zaběhlý uhel pohledu - divná věta :))). Občas se mi zdál tento kurz náročnější, jak bych chtěla :))) .... ale jsem téměř na konci a Neban, že jsem se na to dala ... děkuji :) - Ivona S.

Myslím že kurz byl na výborné úrovni, byl dost náročný. Dotýkal se mnoha zajímavých oblastí, takže jsem si rozšířila obzor svých znalostí. Je neuvěřitelné jak nás barvy v životě mohou ovlivnit a přitom si to často vůbec neuvědomujeme. Děkuji lektorce za ochotu. - Kateřina N.