Fytoterapie

Léčivé bylinky mají sílu aktivně a bez slov léčit, rekonstruovat a budovat naše zdraví Základní kurz
fytoterapie-online-kurz

Fytoterapie - informace o kurzu

Co je to fytoterapie?

Fytoterapie používá k léčbě a obnově zdraví léčivé bylinky. Tyto speciální rostlinky jsou darem Matky přírody, jsou bezpečné a tisíce let využívány ve prospěch zdraví, ve prospěch prevence a léčení. Pokud existují nežádoucí účinky na užívání bylinek je tak obvykle proto, že se užívají bez racionálního základu, bez podrobných informací, nebo se kombinují s jinými chemickými léky a substancemi. Matka příroda nás obdařila darem a ne nebezpečím.

Proč fytoterapie?

Fytoterapie je nutností, pokud jste přesvědčeni, že se vaše tělo dokáže léčit samo. Vaše tělo je schopné sebeobnovy, rekonstrukce a dokáže opět fungovat tak, jak má! Pokud se například říznete do prstu, krásně vidíte, že tělo si s ránou dokáže samo poradit, zacelit ji. Pokud si zlomíte nohu, sice vám ji chirurg zafixuje do optimální polohy, ale to, že končetina sroste, to je jen schopnost vašeho těla. Pokud začnete s fytoterapií, znamená to pro vás, vědět a být si jistým, jak pomoci vašemu tělu v léčebném procesu. Dodat mu ty správné látky, které mu pomohou. A nejen to, užívat bylinné přípravky, pokud potřebujete něco opravit. Využívejte bylinné směsi v případě prevence. A to je ještě silnější nástroj, který máte ve svých rukou. Naučíte se pracovat se svým tělem, chrámem vaší duše, abyste plní zdraví a energie dosáhli vaše cíle.

Principy kurzu fytoterapie

I. Jednoznačnost využití a terapeutické vlastnosti používaných bylinek

Kurz fytoterapie je postaven jednoduše. Naturální léčení není komplikovaným procesem. V kurzu fytoterapie zohledňujeme nejen historické využívání bylinek, ale stavíme na pevných základech obsahu účinných látek rostlin.

II. Od symptomů k příčině

Bez základů anatomie a fyziologie je praktikování fytoterapie jako čtení knihy bez porozumění textu. Nejdříve musíme vědět, jak fungují naše orgány a jakým způsobem nám hlásí oslabení své činnosti v podobě symptomů.

III. Zevnitř směrem ven

V kurzu fytoterapie pracujeme s Heringovým zákonem léčby. Pracujeme zevnitř směrem ven a od hlavy směrem dolů. Začínáme čistit kanály eliminace a detoxikace. Začínáme čistit všechny části našeho těla, kterými vylučujeme toxický odpad. Jinak terapie nemá smysl. Musíme mít otevřené a plně funkční potrubí, abychom nebyli přeplněný cirkulujícími metabolity, které se časem mohou usazovat v těch nejslabších článcích našeho těla a snižovat jejich primární funkce.

Co je součástí kurzu fytoterapie?

  • Komplexní kurzový material 
  • Brožura léčivých rostlin 
  • Vedení lektora 
  • Bezplatné konzultace 
  • Certifikát 

Bylinky a fytoterapie jsou tím nejbezpečnějším a nejúčinnějším nástrojem, jak se přiblížit k vlastnímu ideálu zdraví. Už to není zoufalství, když jste si nedokázali pomoci při menších nebo větších potížích. Protože už máte řešení. Jak moc se vám tato představa líbí?

 


Reference

Váš kurz fytoterapie mě tak sebral, že se chci hnát dopředu velkým elánem. Jsem velmi nadšená z toho, jak dobrý tým jste. A to teď myslím upřímně a vážně. Jsem velmi vděčná pánu Bohu, že jsem si vás našla. nikdy bych nepomyslela, že vaše učení bude takové plnohodnotné, podrobné, ale i náročné. Já vám ze srdce děkuji, že jsem se mohla naučit to, co jste mi poskytli. I když ještě mám hlavu jako balón a pletu všechno, ale doufám, že to bude v pořádku, i když mi to vyjde, nebo nevyjde při závěrečném testu. Děkuji, velmi pěkně.

Anna M.