Bachova terapie

Bachovy esence vám pomáhají najít ve vlastní zranitelnosti sílu obrovského významu Základní kurz
bachova terapie

Bachova květová terapie - informace o kurzu

Co je Bachova květová terapie?

Bachova květová terapie je dědictví, které nám zanechal génius svého oboru, Dr. Edward Bach. A i když už není mezi námi, jeho práce je stále naživu díky jemnému a přímému působení Bachových květových esencí. Bachovy esence jsou určený pro naši duši, myšlenky a emoce. Jsou připraveny a k ​​dispozici každému, aby je využíval stejně, jako využíváme jídlo nebo nápoje. Vše, co naše mysl potřebuje, na co má naše duše právě teď chuť, jakoukoliv negativní myšlenku nebo emoci prožíváte, Bachovy esence jsou schopny náš požadavek elegantně zvládnout.

Celý systém léčby Bachovými esencemi sestává z 38 květů, ze kterých si můžeme vybírat a kombinovat, abychom našli ve vlastní zranitelnosti sílu obrovského významu.

Proč Bachova květová terapie?

Protože vy jste emoční bytost, vy jste člověkem, který má emoce. A máte je všechny. Pozitivními i negativními. To je život ... Jste tady, abyste je prožívali a to se týká i emocí, které nechcete cítit. Všechny emoce jsou vašimi přáteli a važte si hlavně těch negativních, protože právě tyto emoce, jsou přátelé, kteří vás upozorňuji, že je čas něco změnit. Vaším úkolem je milovat všechny své emoce. Negativní emoce jsou jedinou cestou, jak se posunout na Vaší cestě dál, jak plnit vaše životní poslání. Ale nikdy se nepohnete z místa, dokud nepochopíte význam a roli negativních emocí. Není to nic špatného, ​​každý jsme jen člověk a jsme zde právě proto, abychom zažili celou plejádu emocí a učili se z nich a rostli ...

Principy kurzu Bachovy květové terapie

I.Jednoduchost výběru esencí

Metoda selekce té správné květové esence je velmi jednoduchá a použitelná pro každého. Základem je otevřené srdce a odvaha poslouchat, co se skrývá za slovy, které používáme. Každá květová esence nese v sobě vibrační sílu, kterou sám na sobě Dr. Bach testoval. Celý systém terapie sestává z 38 květových esencí, kde každá ztělesňuje určité emoce. Cílem je najít shodu mezi tou emocí, kterou prožívám a spojit ji s charakterem Bachovy esence. Následně dochází k uvolnění negativních emocí a nápravě energetického systému.

II. Bezpečnost esencí

Všechny květový esence jsou darem Matky přírody a jsou připraveny z květů rostlin a stromů. Žádný z použitých květů není toxickým nebo jedovatým, nedochází k žádným kontraindikacím, bez ohledu na množství přijaté esence. Z důvodů kompatibility Bachových esencí s energetickým systémem člověka, neexistuje předávkování, vedlejší efekty nebo nesoulad s jinými metodami léčení. Uplatnění květový esencí je velmi široké a neexistují kontraindikace léčby.

III. Poznej sám sebe

Tento pilíř je snad nejdůležitějším a zároveň se aktivuje automaticky a bez vašeho přičinění. Čtete příběhy esencí, jejich charakteristiky, jejich pozitivní a negativní atributy a váš mozek přitom hledá asociace. Podobáte se na tu či onu esenci, nebo si řeknete, že to je přesně ta esence, kterou bych teď potřeboval/a. Tyto momenty zažíváte během celého kurzu. Začínáte se poznávat. Už nemáte strach připustit si přesně tu negativní emoci, kterou držíte uvnitř sebe, už nemáte strach cítit ji, už neodmítáte její přítomnost. Začínají být odvážní. Často se budete sami sebe ptát: "Co cítím?" Jste schopni upřímně se podívat svým negativním emocím přímo do očí. Nejste v tom sami, Dr. Bach vám zanechal pomoc v malých lahvičkách květových esencí.

Co je součástí kurzu Bachovy květové terapie?

  • komplexní kurzový manuál 
  • terapeutický dotazník 
  • vedení lektora 
  • bezplatné konzultace 
  • certifikát

Někdy může být samoindikace té správné kombinace bachových kapek náročnější. V tomto případě je ideální využít kyvadlo a nechat se vést vyšším vedením. Můžete to vyzkoušet, stačí jen kyvadlo a sadu grafů bachových květů, kterou si můžete stáhnout kliknutím na tento link.

bachova_terapie_kyvadlo

 Bachova terapie je stále aktivní a je aktivní jen proto, že má výsledky a klinické studie, které přesáhly všechna očekávání těch, které esence používali.

 


Reference

Jsem ráda, že jsem si vybrala právě vaši společnost, velmi děkuji paní lektorce za její komentáře, vždy napsala to, co jsem právě v té chvíli potřebovala vědět a vždy jsem to využila při dalších kvízech nebo testech. Poprvé mám pocit, že jsem se naučila přes internet něco smysluplné a že to mělo hlavu i patu (jsem učitelka, takže už jsem deformovaná :)). Po celou dobu jsem ani jednou nezpochybnila své rozhodnutí pokračovat ve výuce, to je vaše zásluha, neboť to bylo zajímavé od začátku do konce .... děkuji pěkně a přeji vám všem hodně radosti z vaší práce, mnoho úspěšných studentů, který díky vám našli nový začátek a tak našli svou cestu. - Monika V.